Satış ve Danışma Hattı: (+90) 222 246 06 44 Türkçe

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice M7 Bar Kollu Bariyer

Nice M 7 Bar Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri Bariyer sistemlerinde 5,6 ve 7 metrelik bariyer kolu seçenekleriyle bar kit olarak satışa sunulan Nice M 7 Bar Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri tüm ihtiyaçlarınıza alternatif seçenekleriyle bütçenize en uygun fiyat avantajlarıyla hitap ediyor. 5,6 ve 7 metrelik kol seçeneklerinde farklı ürün grubu olarak 3 ürün grubundan birini seçmeniz mümkün. Kit ürün içerisinde M7 BAR gövde, sticker fitil, 1 adet ikili beyaz led, mofb fotosel, smxı kumanda alıcısı, WA11 çatak ayak, 2 adet FLO2RE uzaktan kumanda ve tercih edeceğiniz uzunlukta bariyer kolu bulunmaktadır. Ürün grubu içerisinde 7 metrelik kol seçeneği bulunan kit ürünü tercih ettiğinizde XBA9kol bağlantı aparatı da mevcuttur. 6 ile 10 saniye arasında ayarlanabilir toplam açılma süresi bulunan ürün iki bariyeri le senkronize çalışabildiği gibi otomatik geçiş sistemlerine de uygundur.

Nice M 7 Bar Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri Teknik Özellikleri

Engel tanıma özelliği, motor hareketi monitörlemesi, enkoder kontrollü hareketi ile yavaş başlama ve yavaş durma gibi daha pek çok özelliği güvenli kullanımlarınıza kalıcı bir itimat sağlamaktadır. 24 V DC akım, 230 V AC enerji girişi ve 110 W’lık güç ile çalışan Nice M 7 Bar Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz bir çalışma ortam sıcaklığına sahiptir. 300Nm’lik torka sahip ürün ıp 44 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Saatte 200 kez çalışma sürekliliğinde tercih ettiğiniz her alanda yoğun kullanımlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz bariyer modeli estetik tasarımının yanında sağlamlığı ve dayanımı ile de tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanıza yetecek. Bariyer gövdesinin üst kısmına yerleştirilen kontrol ünitesi sayesinde kolay ve pratik bir şekilde çalışma parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca basit programlamanın yanında hızlı ve kolay bakım imkanı da sağlanabilmektedir. Nice M 7 Bar Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri modelinde bariyer kolları kullanım konforunuza bağlı olarak sağa veya sola monte edilebilmektedir.

 

 

Nice M 7 Bar Bariyer Kollu Bariyer Sistemleri, Kollu Bariyer Sistemleri Servisi, Nice M 7 Bar Bariyer Servisi, Nice M 7 Bar Bariyer Teknik Destek, Kollu Bariyer Sistemleri Fiyatları gibi daha bir çok konuda bilgi almak için Nice Eskişehir sayfamızda bulunan iletişim sayfamızdan ulaşmanız mümkündür. www.niceeskisekir.com

 

 

 

 

Diğer haberler